O serwisie » Aktualności

Pełny kalandarz egzamnimów gimnazjalnych, zawodowych i maturalnych. 

POBIERZ TUTAJ

Życzymy powodzenia. 

 

 

 

 

wiecej

Zaproponuj swojej szkole abonament tygodnika MojaMatura.pl z nowymi i oryginalnymi arkuszami maturalnymi co tydzień, zadania z ustnej matury z języka polskiego i prasówkami. Warto przed maturą poprosić szkołę o pomoc. Zarówno dyrekcję szkoły jak i Radę Rodziców.

 

 

wiecej

Zapraszam wszystkich reklamowadców do zamawiania reklam w naszym tygodniku. Docieramy do 4500 szkół w Polsce. Nasz target to osoby miedzy 16 a 24 rokiem życia. Czytają nas jednak nauczyciele i rodzice. Wcale im się nie dziwmy. :) 

 

wiecej

Informacja o prawach autorskich

Zgodnie z prawem polskim i regulaminem serwisu MojaMatura.pl osoba płacąca abonament to osoba fizyczna i tylko ona jest uprawiona do korzystania z całości tygodnika i poszczególnych jej części. 

 

wiecej

Szanowni Państwo znane są już wyniki konkursów przeprowadzonych przez tygodnik MojaMatura.pl. W konkursie dziennikarskim jak i konkursie "walentykowym" otrzymaliśmy kilkaset zgłoszeń. Wyniki zostaną opublikowane w numerze 6/2015 MojaMatura.pl, który wychodzi w poniedziałek 13 kwietnia 2015 roku. 

wiecej

Uwaga, uwag firma GOOGLE wprowadziła do GoogleMaps świetny projekt. Mozesz zagrać w PAC-MAN'a wokół wybranego ranmentu mapy. Proponujemy zagrać wokół siedziby MojaMatura.pl  

wiecej

Na podstawie danych opublikowanych z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej przedstawiamy Państwu kalandarz matur w 2015 roku. 

wiecej

Ogłoszenie wyników konkursów planowane na 26 marca zostaje przesunięte przez redakcję z powodu ogromnego zainteresownaia i bardzo dużej ilości zgłoszeń. 

wiecej

Miło nam poinformować, że mamy własne intro do materiałów video. Napiszcie czy Wam się podoba?

wiecej

Pisarka i nauczycielka Katarzyna Bodziachowska odwiedziła redakcję MojaMatura.pl i udzieliła nam wywiadu. Z wykształcenia jest nauczycielem polonistą i logopedą. Od 21 lat uczy w IX LO. Jak sama podkreśla jej skarbem jest rodzina - mąż Przemek i córki: Blanka i Zuzia. Kocha muzykę, literaturę i piękną polszczyznę.

wiecej

Kamila Kobic udzieliła tygodnikowi MojaMatura.pl wywiadu. W sobotę mieliśmy dzień wywiadów. Redakcję odwiedziła aktora młodego pokolenia Kamila Kobic. To obiecująca młoda aktorka.

wiecej

Do wygrania 2 tablety Galaxy Tab 3 Lite 7” (jeden w kategorii uczeń i jeden w kategorii nauczyciel)
Napisz dowoloną formę pisemną (może być powiększona o fotografię, video lub audio) w jednej z
8 kategorii.

wiecej

Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich jest jedną z nielicznych w Polsce Fundacji opierających swoją działalność prawie w całości (99 %) na prywatnym kapitale przekazanym przez Jolantę i Leszka Czarneckich. Fundatorzy do połowy 2014 roku przekazali powyżej 56 mln zł.

wiecej

Wszystkie potrzebne materiały, regulamin oraz formularz  zgłoszeniowy znajdziesz na mojamatura.pl/missimister. Pobierz  i wydrukuj „jemiołę” , wykorzystaj „jemiołę” do zdjęcia z sympatią, wyślij nam zdjęcie i wygraj główną nagrodę! Nie czekaj!

wiecej

Absolwenci szkół lub oddziałów z językiem nauczania mniejszości narodowej obowiązkowo przystępują ‎także do egzaminu z języka tej mniejszości zarówno w części ustnej (bez określania poziomu), jak i w ‎części pisemnej (na poziomie podstawowym).‎

wiecej

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.